אודות

פורטל העסקים Isramap.co.il נוצר במטרה ליצור מפגש נוח ויעיל בין בעלי עסקים ובין גולשים המעוניינים במידע מקצועי או כאלה המחפשים בעלי מקצוע או נותני שירות לבית ולגינה.

פורטל העסקים מספק פלטפורמה מתקדמת וחינמית המיועדת לענות על הצרכים הן של הגולשים והן של בעלי המקצוע.

גולשים המעוניינים במידע מקצועי או בשירותים לבית ולגן

גולשים המעוניינים בשירותים או מידע מקצועיים מקבלים גישה מלאה למאמרים מקצועיים הנכתבים על ידי בעלי המקצוע, בנוסף לאפשרות למצוא בעלי עסקים ונותני שירותים במקצועות השיפוצים, הבנייה והגינון, בצורה מתקדמת על ידי סינון בעלי המקצוע לפי עיסוק ולפי אזור שירות.

בעלי עסקים ונותני שירות בתחומי הבית והגן

אנו מאפשרים לבעלי מקצוע לקבל חשיפה חינמית ואיכותית לקהל גולשים יעודי למקצועות הבית והגן במספר דרכים:

  • פרסום מאמרים בחינם – אנו מאפשרים העלאת מאמרים איכותיים בכל הקשור לשירותים לבית ולגינה מתוך רצון ליצור מאגר מידע אמין ואיכותי שישרת את הגולשים. העלאת מאמרים תיעשה בהתאם להוראות המפורטות בטופס הוספת מאמר ואישורה כפוף לשיקול הדעת של צוות האתר מתוך הרצון להעלות מאמרים וכתבות איכותיים בלבד. כותב המאמר יזכה בקישור לאתר שיבחר. אנו ממליצים לקרוא בעיון את המדריך להוספת מאמרים.
  • אינדקס אתרים – אנו מאפשרים לבעלי העסקים להירשם לאינדקס עסקים בקלות וללא הרשמה. האינדקס הוא מהמתקדמים ומאפשר לבעלי העסקים להעלות תמונות ומידע רלוונטי אודות העסק שלהם לרבות קישורים חברתיים, מידע, גלריות וליהנות ממערכת חוות הדעת של האתר. אנו ממליצים להשקיע את הזמן הדרוש על מנת להעלות את האתר בצורה יעילה עבור הגולשים. אם אתם זקוקים לעזרה, צרו עמנו קשר באמצעות עמוד הצור קשר.
  • פרסום בבאנרים – אנו מאפשרים לפרסם מודעות בתשלום. המודעות פזורות ברחבי האתר במקומות שונים ונגישים. לקבלת מידע נוסף, השאירו את פרטיכם בטופס הצור קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם עם פרטים נוספים.

למרות היות האתר חינמי לחלוטין, צוות האתר שם לו למטרה להביא לגולשים את המידע האיכותי ביותר שביכולתנו להשיג ולכן חשוב לנו שיתוף הפעולה מצד בעלי העסקים המופיעים באינדקס או כותבים מאמרים לאתר.

צוות Isramap.